2019.06.29.
Értékesítés

Csapatunk bővítéséhez gépjármű értékesítési asszisztenst keresünk (előrelépési lehetőséggel)

Gépjármű értékesítési asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • Leadek kezelése, találkozók szervezése.
  • Tesztvezetések szervezése, lebonyolítása.
  • Elvárásokat meghaladó ügyfélélmény biztosítása.
  • Ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos kezelése.
  • Értékesítés dokumentációk kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítői vénával rendelkezik.
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képessége van, magabiztos, megtalálja a hangot az emberekkel.
  • Jól osztja be idejét és tud fontossági sorrendet állítani.
    Ismeri és szereti az autókat
  • CRM rendszert már használt és érti precíz használatának fontosságát.
  • Legalább középfokú végzettséget szerzett.
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedéllyel rendelkezik.
  • Megjelenésére igényes.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Biztosítás közvetítői hatósági vizsga
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga

Jelentkezni:

ggozony@gmhcar.hu

Ceglédi Autóház Kft.
2700 Cegléd
Kosárhegyi út 2.
Telefonszám: +36 53 500 140

www.autocegled.hu