Ceglédi Autóház Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Autószerelő
2023.01.19.
Szerviz

Új belépőt keresünk csapatunkba

Autószerelő

FELADATOK:

Autószerelői munkák elvégzése a gyártóművek által előírt utasítások alapján.

ELVÁRÁSOK:

Szakirányú végzettség.

Legalább B kategóriás jogosítvány.

Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés.

Problémamegoldó képesség.

Autódiagnosztika iránti érdeklődés, számítástechnikai ismeretek.

ELŐNY:

Hasonló munkakőrben szerzett tapasztalat.

Terhelhetőség.

AMIT KÍNÁLUNK:

Stabil munkahely

A szegmensen és a régión belül is kimagasló kereseti lehetőség.

Szakmai fejlődési lehetőség

Útiköltség hozzájárulás

Ceglédi Autóház
2700 Cegléd
Kosárhegyi út 2.
Telefonszám: +36 53 500 140

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.